Co Wybrać - Zespół Muzyczny Czy Dj?

zespół weselny

Co Wybrać - Zespół Muzyczny Czy Dj?

Oceń artykuł: 
Brak głosów

Muzyka, jest chyba jednym z najistotniejszych elementów każdego wesela. Od tego jak zagra zespół muzyczny zależy, jak będziemy się bawić, czy goście będą mile wspominać nasze wesele. Muzyka na weselu może poderwać do tańca, wzruszyć albo obudzić uśpione marzenia naszych gości, nas samych.

Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza Paul Claudel

Należy się, więc dobrze zastanowić przed wyborem: zespołu muzycznego czy prezentera? Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Wyboru należy dokonać rozpatrując następujące kwestie: budżet, ilość gości, wielkość sali weselnej, średnia wieku gości.

Kolejną niezmiernie istotną sprawą jest - kto poprowadzi zabawę? Należy dowiedzieć się, czy w zespole jest wodzirej. Warto się wcześniej zastanowić czy chcemy, aby na naszym weselu pojawiły się różnego rodzaju zabawy, czy też wolimy same tańce. Nie ma nic gorszego niż „wyciągnie” chętnych do zabaw, dlatego tak istotne jest wybranie doświadczonego wodzireja, który „wyczuje” gości. Nie należy czekać do ostatniej chwili z rezerwacją zespołu, gdyż później możemy nie znaleźć wolnego terminu. Najlepiej spisać z zespołem umowę i zapłacić zaliczkę.

Kategorie Tresci: 
Udostępnij tekst: 
Typy tresci: