A może królewskie wesele w Krakowie?

Restauracji Avangarda

A może królewskie wesele w Krakowie?

Oceń artykuł: 
Brak głosów

Kraków, jako dawna stolica Polski z wielowiekową historią, jest miastem jedynym w swoim rodzaju. Spacery po rynku i malowniczych uliczkach mogą być wspaniałym dopełnieniem zabawy w gronie najbliższych, a także interesującą scenerią do wykonania sesji plenerowej dla Państwa Młodych. Wybór różnorodnych lokali, w których można wyprawić wesele, jest naprawdę pokaźny – to nie tylko te obiekty, które położone są w samym centrum Krakowa, jak i również te, które znajdują się na jego obrzeżach, w tym restauracje, hotele, domy weselne. To powoduje, że naprawdę jest w czym przebierać!

Gdzie zorganizować wesele w Krakowie?

Przy doborze odpowiedniego lokalu do urządzenia niezapomnianej imprezy należy kierować się szeregiem czynników – tutaj nie ma miejsca na kompromisy, ponieważ ten dzień będzie unikatowy. Oczywiście, często konieczne jest podejmowanie decyzji, które nie są idealne – głównie ograniczeniem są finanse, niemniej jednak nigdy nie powinno się wybierać pierwszej lepszej oferty.

Gdy wyprawia się wesele z dala od miejsca zamieszkania rodzin Panny Młodej oraz Pana Młodego, warto pamiętać o tym, że dojazd gości na miejsce może zająć dużo czasu, podobnie powrót z imprezy. To powoduje, że należałoby wziąć pod uwagę kwestię noclegów, by goście bez przeszkód mogli bawić się aż do białego rana, nie musząc obawiać się o powrót.

Oczywiście, warto również pamiętać o pozostałych kwestiach: liczba gości wesela, potrawy w menu weselnym, aranżacja sali, wyznaczony budżet. Złączenie tych wszystkich czynników w jednej ofercie może być dość trudne w wykonaniu, dlatego na poszukiwania interesujących miejsc warto przeznaczyć jak najwięcej swojego czasu.

Zacznijcie szukać oferty już teraz

Najbardziej popularne lokale w Krakowie mają zarezerwowane terminy nawet na rok do przodu i dłużej – to powoduje, że nigdy nie powinno odkładać się poszukiwań na ostatni moment. Oczywiście, można często odkupić terminy od innych narzeczonych czy mieć szczęście i znaleźć dla siebie wolny termin w interesującym lokalu bez wyprzedzenia, niemniej jednak taka niepewność dla wielu nie jest zbyt dobrym wyborem. Wobec tego ofert warto zacząć szukać nawet w tym momencie!

Do organizacji niezapomnianych wesel zaprasza Restauracja Avangarda z Krakowa. Jest ona położona w doskonałym miejscu przy ulicy Zyblikiewicza 1 – tuż przy Plantach, niedaleko Rynku Głównego oraz Wawelu, w zabytkowym neorenesansowym budynku, w którym w przeszłości działało Kasyno Oficerskie dla żołnierzy austriackiej armii, restauracja wojskowa oraz funkcjonowało ono jako reprezentacyjna siedziba Marszałka Józefa Piłsudskiego. Do dyspozycji gości są stylowo urządzone w stylu secesyjnym sale, które mogą pomieścić do 400 gości. Z ofertą Restauracji Avangarda można zapoznać się tutaj.

Kategorie Tresci: 
Udostępnij tekst: 
Typy tresci: